Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83538

Menaxher/e Shitjesh

Tirane, Shqipëri 08-12-2023 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-12-2023

---

---


Përshkrimi

RE/MAX Golden Group eshte grupi me i madh i RE/MAX Albania pozicionuar ne 4 lokacione elitare ne Tirane. Ne po kërkojmë bashkëpunëtor shitjesh për t'u trajnuar dhe zhvilluar në profesioniste të suksesshëm të pronave. 

Cfare ofrojme per bashkepunetoret tane?!

 • Pagese vjetore 20.000€-100000€+
 • Network dhe databaze klientesh e mirembajtur nder vite me cdo firme ndertimi, klering apo kliente individual.
 • Trajnime te vazhdueshme nga trajnues vendas dhe te huaj per te perfeksionuar artin e shitjes dhe imazhin tuaj te konsulentit imobiliar ne treg.
 • Bashkepunime te frytshme me te gjithe rrjetin e 30 zyrave Remax Albania dhe 350 agjentet e saj.
 • Ambient pune me atmosfere energjike dhe ekipore, ku te gjithe e trajtojne nj-tj si familje

Detyrat

Pergjegjesite kryesore perfshijne:

 • Ofrimi i shërbimit të shkëlqyer ndaj klientit
 • Ndërtimi i marrëdhënieve
 • Ndjekja e strategjive të provuara të gjenerimit të klienteve te rinj
 • Vetëpromovimi dhe marketingu proaktiv
 • Takimi dhe ndërlidhja me shitësit, blerësit dhe/ose pronarët, qiramarrësit e mundshëm
 • Mbulon të gjitha aspektet e Shitjeve dhe/ose Qiradhënieve

Kualifikimet

Kërkesat e aftësive profesionale dhe personale:

 • Shitjet ose qiradhëniet e pronave, shitje të përgjithshme ose përvojë biznesi
 • Aftësi të forta komunikimi dhe ndërpersonale
 • Kompetenca IT
 • Te fokusuar dhe ambicioz
 • I vetë-motivuar
 •  Etikë e fortë pune
 • Të gatshëm për të mësuar
 • Mendjehapur
 • Të aftë për të menduar jashtë zones se konfortit

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Pyetja "Pse të bashkohesh me RE/MAX Golden Group ?" mund të jetë fillimi i një bisede që do të ndryshojë jetën.
Mos e humbisni mundësinë për të mësuar, rritur dhe arritur gjithçka që dëshironi në jetën dhe karrierën tuaj.
Le t'ju tregojmë pse një karrierë si bashkëpunëtor i shitjeve në RE/MAX Golden Group është një biznes vetem në rritje!

Kontaktet: Tel +355692070091 

Email [email protected]

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
RE/MAX Golden Group

RE/MAX Golden Group