Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-09-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxheri i shitjes do të hulumtojë, studiojë dhe do të ofertojë klientë të rinj me qëllim që të përmbushë objektivat e shëbimeve të përcaktuara nga kompania. Ai/Ajo do të mirëmbajë marrëdhëniet me klientët ekzistues dhe të rinj. Në perputhje me objektivat vjetor të kompanisë menaxheri i shitjeve do të përpilojë një plan pune në bashkëpunim me eprorin e drejtpërdrejtë dhe do ta zbatojë e do të raportojë periodikisht.

Detyrat

 • Të njohë në mënyrë të shkëlqyer sherbimet e kompanisë.
 • Të krijoje dhe të pasurojë periodikisht i bazën e të dhënave për klientë aktualë dhe potencialë.
 • Të bëjë në mënyrë periodike studimin e tregut me qëllim që të informohet rreth klientëve ekzistues apo hyrjen në treg të klientëve të rinj.
 • Të ketë si objektiv zgjerimin e rrjetit të klientëve të kompanisë kryesisht me vizita në terren.
 • Të jetë i/e përditësuar për zhvillimet në treg në fushën e reklamimit.
 • Të mbajë kontakte periodike me klientët ekzistues për të siguruar marrëdhënie të shëndetshme mes palëve.
 • Të mirëmbajë shërbimet për të cilat është rënë dakord dhe te ndjeke nëse po zbatohen sipas pritshmërive të klientit.
 • Të jetë pjesëmarrës në aktivitete të ndryshme për të siguruar kontakte me klientë të rinj të mundshëm.
 • Të raportojë në mënyrë periodike dhe me korrektësi sipas procedurave të Kompanisë.
 • Të zbatoje planet sipas objektivave dhe afateve të përcaktuara.
 • Të kujdeset për promovimin dhe zhvillimin e imazhit të kompanisë.

 

 

Kualifikimet

 

 • Diplomë Bachelor në degën Marketing , Administrim Biznes ose fusha të tjera të ngjashme.
 • Përvojë të mëparshme në pozicion shitjesh, në një kompani mediatike, publiciteti apo marketingu.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi verbal dhe të shkruar
 • Njohuri të shkëlqyera të MS Office dhe njohje e programeve CRM
 • Aftësi të forta për të ndërtuar marrëdhënie produktive profesionale të biznesit
 • Aftësi të shkëlqyera në shitje, negocim dhe komunikim.

 

 

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dergoni CV tuaj, brenda dates 30.09.2022 ne adresen e emailit: [email protected]

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.

 

Vetem kandidatet e perzgjedhur per interviste do te kontaktohen.

Profesionisti Recruitment Agency

Profesionisti Recruitment Agency is a Recruitment and Consulting Agency focused on evaluating Human Resources and facilitating businesses to select the right staff. Our purpose is to build trusted, long-term relationships with candidates and businesses. Our vision is to ensure that people in our market are inspired, motivated, trained and developed to embrace the future of work. Our mission is to help...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 042 24 19 45
 • Mobile: 355 042235128

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".