Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-10-2022 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare 3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Extrabis Shpk është një lider i mirënjohur në tregun shqiptar, duke ofruar produkte cilësore, të rehatshme, atraktive, bashkëkohore me çmim shumë konkurues dhe te çertifikuara CE nga kompani Testimi Evropian.
Ne jemi gjithashtu të pranishëm në Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe në Athinë, Greqi për t'i shërbyer tregut Evropian.

Extrabis Shpk operon suksesshem ne fushen e Sigurise ne Pune suksshem per rreth 10 vite . Merret me inportimin, eksportimin, reklamimin dhe shitjen e Veshjeve te Punes dhe Paisjeve Mbrojtese Personale.

Detyrat

Kandidatet duhet të kene (kryesisht) cilesite e mëposhtme:

 • Te njohe shume mire produktet dhe te identifikoje klientet.
 • Te prezantoje produktet, ofertat ndaj klienteve në mënyrë bindëse dhe dinjitoze
 • Të dijë të menaxhojë situata të ndryshme
 • Te kete paraqitje profesionale e të jetë i/e orientuar drejt shërbimit të klientit
 • Të jetë i përgjegjshëm dhe i kujdesshëm ndaj detajeve
 • Të jetë person energjik dhe i motivuar dhe të ketë aftesi shumë të mira komunikuese
 • Të ketë aftësi për të punuar në grup
 • Të ketë shpirtin konkurues dhe të shprehë mendimet e tij lidhur me përmirësimin e aktivitetit të firmës

   

Kualifikimet

 • Arsim i Larte   (Dega e kualifikimit nuk perben diference ne perzgjedhje)
 • Te jene mbi 25 vjeç
 • Eksperience në fushën e shitjes mbi 2 vite
 • Të ketë njohuri shume të të mira të gjuhtës Angleze, si në komunikim dhe shkrim
 • Të ketë njohuri shume të të mira te paketës MS Officel
 • Te jete i/e qendrueshem dhe me deshire per tu zhvilluar bashke me kompanine

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni CV-ne tuaj dhe referenca te puneve te mepareshme ne adresen e email-it  [email protected]

Ju informojme se vetëm kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste.

EXTRABIS SHPK

Extrabis Shpk është një lider i mirënjohur në tregun shqiptar, duke ofruar produkte cilësore, të rehatshme, atraktive, bashkëkohore me çmim shumë konkurues dhe te çertifikuara CE nga kompani Testimi Evropian.
Ne jemi gjithashtu të pranishëm në Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe në Athinë, Greqi për t'i shërbyer tregut Evropia...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada TiraneDurres. Km 5, Prane QTU
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0695228565

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".