Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Eventesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni: Menaxher Eventesh 

 

Detyrat

Pershkrim i detyrave:

 • Menaxhimi I te gjithe aspekteve te planifikimit te eventeve duke permbushur afatet kohore dhe kerkesat buxhetore.
 • Te krijohet dhe te mbahet nje marredhenie me furnitoret, bashkepuntoret, kontaktet e tjera te industrise per te krijuar dhe zbatuar aspekte krijuese dhe logjistike te te gjitha eventeve. 
 • Qendron i azhornuar me zhvillimet e tregut ne planifikimin e eventeve, projektimin dhe trendet e organizimeve, duke identifikuar dhe zgjidhur ne menyre proaktive sfidat operacionale. 
 • Respekton rregullatoret ligjore dhe rregullatoret e shendetit dhe sigurise ne cdo moment te organizimit dhe vendosjes ne plan te eventeve.  
 • Kryen kerkimet e nevojshme mbi tregun.
 • Planifikon dhe ndihmon logjistiken per te gjitha eventet, duke perfshire negociatat e kontrates, listat e te ftuarve, pergatitjen e vendit te zhvillimit te eventeve, materialet e prezantimit, sigurine, ushqimin, argetimin, transportin, pajisjet, dekorimin dhe materialet e marketingut.
 • Mbikeqyr nevojat e kerkeses qe nga konceptimi I eventit deri ne perfundim te tij, menaxhimin e pergatitjeve ne vend, organizimin dhe ndarjen e puneve, duke siguruar sherbim te qendrueshem dhe te nivelit te larte gjate te gjitha fazave. 

Kualifikimet

Kerkesa dhe Kualifikime

 • Ekperience e suksesshme si planifikues apo koordinator eventesh. 
 • Aftesi te forta nderpersonale dhe komunikuese. 
 • Pervoje ne mbajtjen dhe ndertimin e marredhenieve te biznesit.
 • Aftesi te shkelqyera organizative, duke perfshire kryerjen e shume detyrave ne te njejten kohe, menaxhimin e kohes dhe vemendjen e perpikte ndaj detajeve. 
 • Aftesia per te perballuar presionin dhe per te marre vendime te shpejta. 
 • Diplome/ deshmi ne “Menaxhimin e Eventeve” ose ne nje disipline te ngjashme.
 • Pervoje ne marketing dhe/ose marredhenie me publikun.
 • Fleksibilitet per te udhetuar brenda dhe jashte vendit, sipas nevojes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv  ne adresen: [email protected] duke specifikuar në Subjekt të e-mail-it emrin e pozicionit.

duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".