Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-08-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim Biznesi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A.M.G sh.p.k e themeluar qe ne vitet 90. Një kompani me eksperiencë 25 vjeçare në fushën e importit dhe shpërndarjes së produkteve ushqimore të ngrira si Akullore Algida (Magnum, Corneto, Carte'Dor, Scandal, King Kone…), Produkte Pule Lezita (Kotoleta, Krahe Pule, Finger Pule, Fileto Pule), Produkte Brumi Ioniki, Perime Polar Food, Produkte Deti Siblou etj. Tashmë e konsoliduar si një lider në tregun shqiptar me nje staf profesionist dhe me përvojë. Gjithmonë të përkushtuar ndaj qëllimit për të përmbushur nevojat e klientëve tanë. Në kuadër të rritjes së cilësisë së shërbimit kompania është në kërkim të një stafi të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Kompania kërkon: Menaxher Horeca

Detyrat

 • Përgjegjësia për organizimin e strukturës, për të formalizuar procesin në formë të shkruar;
 • Përgjegjësia për të pergatitur dhe propozuar planin e paracaktuar të shitjes, në fillim të çdo muaji per aprovim;
 • Fokusimi tek rritja e shitjeve të shoqërisë;
 • Realizimi i targeve dhe investigimi mbi hendeqet e identifikuara;
 • Monitorim dhe rishikim i raporteve periodike në ndarjen sipas klienteve ,produkteve dhe sipas realizueshmërisë së tyre dhe raportim ndaj administratori;
 • Rishikim javor në lidhje me problematikat dhe zgjidhjet e procesit të shitjes te identifikuara nga agjentet dhe supervizoret;
 • Nderlidhja dhe komunikim me departamentet e tjera Logjistike, Finance etj;
 • Negocimi i kushteve të marrëveshjeve me klientet me miratim te administratorit;
 • Rishikim i buxhetit te shitjeve;
 • Caktim i detyrave dhe pergjegjesive per supervizoret e shitjeve dhe koordinatoreve te shitjeve;
 • Vleresimi i performances se punonjesve ne struktruren e shitjes;
 • Identifikimi i nevojave per trajnim per strukturen e shitjeve sipas pozicioneve perkatese;
 • Trajnimi i Supervizoreve dhe koordinatoreve te shitjeve;
 • Pergatitja e raporteve te tjera sipas kerkesave te adminstratorit.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar Arsimin e lartë për Financë, Marketing, Administrim Biznesi etj.
 • Të ketë mbi 5 vjet eksperience pune në sektorin e shitjeve.
 • Të ketë eksperiencë pune si Menaxher në drejtimin e ekipeve të shitjeve.
 • Të zotërojë ''Paketën Office''.
 • Të zotërojë shumë mire gjuhën Angleze dhe Italiane.
 • Të ketë aftesi të mira manaxheriale si dhe vendimarrëse.
 • Aftësi të mira ndërveprimi në biznes dhe shitje.
 • Aftësi të shkëlqyera në komunikim verbal dhe të shkruar, me palët e interesuara dhe me të gjithë palët e tjera.
 • Aftësi të mira negociuese në mbyllje kontratash.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar duhet të dërgojnë CV me foto dhe Letër Interesi me email në adresën: [email protected] ose kontaktoni ne numrin e telefonit: 0676047277.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë