Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EMPIRE BEACH RESORT

The Resort Where the breathtaking beauty of nature meets turquoise waters, Empire Beach Resort invites you to a unique bliss with its striking architecture and warm atmosphere. Beach & Pools Whether you're looking for silence or fun, it's impossible not to have a joyful day at our private beach where the moving rhythms are dominant. During the day, read your book by the pool or sample a frozen cocktail, a delicious snack or othe...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Posta kufitare Dhermi 9422 Dhërmi
  • Vlore, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 04-12-2020 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim Biznesi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EMPIRE BEACH RESORT është në kërkim të një kandidati i cili duhet të ketë përvojë në menaxhim në sektorin e Hoteleri-Turizmit. Ai do të jetë përgjegjës për të mbajtur standardet më të mira të shërbimit, shëndetit, ushqimit, sigurisë në punë, si edhe për performancën financiare.

Pozicioni i punes: Menaxher i pergjithshem Resorti Dhermi
Vendodhja: Dhermi, Vlore

Detyrat

•Plotëson nevojat e hotelit me staf, duke përzgjedhur, trajnuar, monitoruar dhe vlerësuar punën e tyre nëpërmjet dhënies së feedback-ut të vazhdueshëm;
•Përgatit plane konkrete me qëllim përmirësimin e vazhdueshëm të menaxhimit të shërbimeve në hotel;
•Përgatit buxhetin vjetor, identifikon dhe vlerëson risqet dhe shpenzimet, arrin objektivat financiarë;
•Drejton dhe monitoron fushatat e marketingut;
•Menaxhon dhe mirëmban marrëdhëniet me kontraktorët dhe furnitorët;
•Monitoron dhe mirëmban ambientet si dhe shërbimet e ofruara;
•Kujdeset të sigurojë përpuethshmërinë me procedurat dhe ligjet mbi licensimin, shëndetin dhe sigurinë.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare, e preferueshme në Menaxhim/Administrim Biznes/Hoteleri Turizëm;
•Përvojë e mëparshme në sektorin e hoteleri-turizmit, në nivele drejtuese jo më pak se 5 vjet;
•Aftësi drejtuese, udhëheqëse, organizative dhe vendimmarrëse;
•Njohuri të shkëlqyera të gjuhës angleze dhe MS Office;
•Integritet, dhe besueshmëri profesionale;
•Përgjegjshmëri dhe qëndrim korrekt me stafin dhe klientët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: [email protected] 

Numri tel: 069 478 5476


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".