Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 18-01-2022 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-01-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ''Marea Resort'' (Kavajë), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhërmi), ''Plazhi i Gurtë'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandë) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.

Detyrat

 • Realizon kontroll dhe analizë kostoje të produkteve artistike të tilla si piktura, fasada, skulptura, vazo qeramike, vitrazhe, mozaik etj. 
 • Ndjek dhe plotëson nevojat me materiale që nevojiten për prodhim te repartet artistike të qeramikës, mozaikut dhe vitrazhit.
 • Ndjek dhe analizon ecurinë e projekteve duke evidentuar problematikat që hasen gjatë zbatimit të projekteve. 
 • Përzgjedh ofertat më të mira për materialet e nevojshme që kërkohen për realizimin e projekteve. 
 • Analizon tendencat e tregut për produktet artistike duke analizuar çmimet e produkteve që prodhohen nga sektori artistik me çmimet e tregut. 
 • Angazhohet në promovimin e produkteve artistike, duke i ekspozuar në ambjentet e frekuentuara nga klientë të ndryshëm, te rezidencat e grupit, resortet, ekspozitori etj. 
 • Realizon raporte ditore/javore/mujore për ecurinë e sektorit dhe raporte financiare. 
 • Menaxhon stafin e reparteve artistike. Kërkon vazhdimisht projekte ide te Drejtori Artistik, Projektuesit në mënyrë që të planifikojë ecurinë e sektorit të prodhimit.

Kualifikimet

 Të ketë mbaruar Fakultetin Ekonomik ose Fakultet tjetër të ngjashëm.

 • Të ketë të paktën 3 vjet eksperiencë pune si Menaxher. 
 • Të ketë njohuri shumë të mira të ''Paketës Office''.
 • Të ketë njohuri të mira të gjuhëve të huaja, preferohet Anglisht. 
 • Të ketë njohuri në fushat artistike. 
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera në komunikim verbal dhe të shkruar, si dhe aftësi të shumë të mira prezantimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV-në e tyre në adresën tonë të email: [email protected] 

Nr.kontakt: 0684052085 
Adresa: Blloku rezidencial "Kodra e Diellit", A0/2,Selitë,Tiranë,Shqipëri.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Agikons në WhatsApp Punët aktive të kompanisë