Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni: Menaxher Logjistike          

Sektori: Logjistikë

Vendndodhja: Tiranë

Menaxheri i Logjistikës raporton te CEO dhe është përgjegjës për operacionet e përgjithshme të logjistikës dhe shërbimit, ndjeken e performancës dhe kostot operacionale logjistike.

 

Detyrat

Përgjegjësitë:

 • Përgjegjës për operacionet e përditshme të departamentit të Logjistikës.
 • Sigurohoet që të gjitha strategjitë dhe prioritetet përkatëse të jenë në përputhje me rregulloren.
 • Përgjegjës për optimizimin e proceseve, maksimizimin e përdorimit të korrierëve, minimizimin e kohës së dorëzimit të porosisë dhe së fundmi rritjen e ndikimit pozitiv në përvojën e përgjithshme të klientit.
 • Mbikqyr dhe monitoron performancën e restorantit.
 • Menaxhon Ekipin e Logjistikës.
 • Monitoron performancën e departamentit të Logjistikës dhe ndërmerr veprimet përkatëse për të arritur objektivat për rritje, buxhet dhe performancë në planin e biznesit dhe planin e veprimit të logjistikës.
 • Përgjegjës për konfigurimin e sistemit të monitorimit të KPI – zhvillon një grup KPI të realizueshme dhe të zbatueshme për të gjurmuar dhe vlerësuar nivelin dhe performancën e shërbimit të korrierëve.
 • Jeton me vlerat e Baboon dhe ushqen një kulturë që frymëzon kolegët për të patur arritje të jashtëzakonshme në terren, veçanërisht në departamentin e Logjistikës.
 • Kontribuon në fushatat dhe aktivitetet e marketingut.
 • Realizon partneritet me furnitorë të jashtëm përkatës.
 • Mirëmban inventarin e të gjitha pajisjeve.

Kualifikimet

Aftësitë e kërkuara:

 • 5 deri në 7 vjet përvojë logjistike, mundësisht në sektorin “food delivery” .
 • Aftësi negociuese.
 • Aftësi të forta komunikimi në gjuhën shqipe si me gojë ashtu edhe me shkrim. Rrjedhshmëria e gjuhës angleze është një plus.
 • Duhet të ketë aftësi të forta analitike dhe matematikore dhe nivel të lartë të njohurive kompjuterike.
 • Duhet të ketë përvojë të mëparshme në një rol menaxherial që udhëheq ekipe me aftësi për të nxjerrë më të mirën nga kolegët dhe për të motivuar dhe zhvilluar organizatën.
 • Mendje biznesi me fokus të qartë ndaj klientit.
 • Aftësi zhvillimi duke përfshirë dhënien e drejtimit të qartë dhe ndjekjen e qëllimeve.
 • Aftësi për t'u përballur dhe për të menaxhuar performancën e dobët.
 • Njohje e mirë e zonave lokale dhe sistemit të rrugëve në Tiranë.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV në adresën e email: [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, datë 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

 

 

Baboon Food Delivery

Baboon Food Delivery

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".