Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comVlore, Shqipëri 08-02-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Produkti
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AZA Electronics kerkon te punesoje Menaxher Produktesh (Product Manager)prane zyrave qendrore Vlore.

Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite:

 • Planifikon dhe menaxhon gamen e produkteve,planet e shitjes dhe te stokut.
 • Menaxhon dhe zhvillon maredheniet me furnitoret perkates, negocion per cmimet e produkteve.
 • Planifikon dhe prezanton buxhetin e blerjeve.
 • Vendos dhe analizon cmimet e shitjes mbi informacionin e tregut dhe standartet e kompanise.
 • Monitoron vazhdimisht realizimin e shitjeve te produkteve mbi bazen e objektivave.
 • Bashkepunon dhe ndervepron me departamentin e shitjeve pakice/shumice per produktet, cmimet, inovacionet e fundit.
 • Bashkepunon dhe ndervepron ngushtesisht me departamentin e marketingut per fushatat promocionale.

Kualifikimet

Kualifikimet e kerkuara:

 • Te flas dhe shkruaje ne nivel te kenaqshem gjuhen angleze dhe italiane.
 • Te perdore ne menyre te kenaqshme programet baze te paketes Office.
 • Te kete njohuri baze te programit Financa 5 (jo domosdoshmerisht).
 • Te kete aftesi optimale komunikuese dhe negociues.
 • Te jete e afte te punoje dhe kryeje detyra ne menyre te pavarur.
 • Te kete aftesi komunikative dhe ndervepruese per kryerjen e detyrave ne grup.
 • Te kete eksperience pune ne kompani private ose shteterore, qofte edhe fusha te tjera.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen:

[email protected]

 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AZA Electronic

AZA Electronics i ka fillimet e veta ne vitet 1997,fillimisht si nje dyqan i vogel ne qytetin e Vlores per tu shnderruar me pas pergjate viteve nder aktoret kryesor te tregut te elektroshtepiakeve ne Shqiperi. Partneriteti pergjate ketyre viteve me kompani lider jo vetem ne Itali por edhe ne Europe dhe ne Bote i ka dhene kompanise kredibilitet dhe avantazh konkurues ne treg per sa i perkete cilesise dhe cmimit te produkteve,d...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë