Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-10-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni:  Menaxher Shitje

Detyrat

• Zgjeron tregun nepermjet kerkimit dhe negocimit me kliente te rinj.
• Zgjeron tregut nepermjet zgjerimit te portofolit te produkteve te reja dhe permisimi i atyre ekzistuese.
• Miremban dhe nderton marredhenie afatgjata me klientet kryesore te synuar, duke ofruar mbeshtetje, informacion, udhezim, analize dhe rekomandime.
• Informon klientet potenciale mbi kompanine, produktet dhe sherbimet e saj, dhe çdo lloj komunikimi ne lidhje me mbledhjen e informacionit te tregut.
• Analizon trendin e shitjeve, dinamikat e tregut dhe raportet per te percaktuar kerkesen per produkte dhe potencialin e rritjes se biznesit.
• Inicon ngjarje promovuese per kompanine dhe perfaqeson kompanine ne eventet promovuese tregtare
• Pergatit raporte duke mbledhur, analizuar dhe permbledhur informacionin ne terren dhe raporton ne nivelet e menaxhimit te larte.
• Ndjek proceset e punes sic percaktohet ne udhezimet e shitjeve dhe ne perputhje me synimet e caktuara nga kompania
• Bashkepunimin me sektore te tjere brenda kompanise per te mundesuar kryerjen e sukseshme te procesit te shitjes sic percaktohet ne rregulloret dhe politikat e shitjeve;
• Qendron i azhornuar me Financen per analizen e klienteve dhe statuset perkatese si: likujdim fature, detyrimet etj

Kualifikimet

• Te kete eksperience ne shitje 
• Keni nje aftesi te mire per te shitur dhe krijuar marredhenie me individe dhe kompanite
• Aftesi shume te mira komunikuese , bashkepunuese dhe raportuese
• Aftesi te shkelqyera bindese, aftesi per te dalluar mundesite dhe per t’i ndjekur ato
• Te kete njohuri te paketes MC Office.
• Te zoteroje leje drejtimi automjeti (klasi B).

Email: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


LEDOR - DO Shpk

LEDOR - DO Shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë