Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comFier , Shqipëri 14-10-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Arjon shpk kerkon te punesoje Menaxher shitje ne terren (Zona e Jugut)

Detyrat

 • Përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar qe i besohet dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët e asaj zone;
 • Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;
 • Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta;
 • Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve;
 • Siguron kushte sa me te favorshme per prezantimin dhe vijueshmerine e produkteve ne treg.
 • Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar arsimin e larte;
 • Te kete experience ne fushe te ngjashme;
 • Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B;
 • I afte te punoje ne terren;
 • Te kete aftesi shume te mira komunikimi;
 • Të zotërojë gjuhën Angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen :[email protected]

ARJON SHPK

Kompania “Arjon” është e pozicionuar në Bulevardin Bajram Curri (ish Farmacia greke) Tiranë/Albania.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".