Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ARCTIC COMPANY

"ARCTIC" sh.p.k, kompani qe merret me importim dhe shperndarjen e produkteve te ngrira ne te gjithe territorin e Republikes se Shqiperise.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-12-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkohet Menaxher Shitjesh

Kompania ARCTIC shpk e cila merret me tregtimin e produkteve ushqimore te ngrira, kerkon nje Menaxher Shitjesh, rol ky i rendesishem per kompanine tone, sepse nepermjet ketij pozicioni ne krijojme nje lidhje te qendrueshme kompani-klient. Me programe konkrete te punes, njohjen e mire te terrenit, politikat e kompanise, me nje komunikimi sa me te mire ne funksion te pozicionit, personi i punesuar rrit volumin e shitjeve, krijon klientele te re, dhe mban e kujdest per klientelen aktuale, duke plotesuar objektivat e kompanise.

Detyrat

Detyrat

- Pergjegjes per menaxhimin e marredhenieve me kliente, nepermjet zbatimit te planeve efektive, afatshkurtera, afatmesme e afatgjata, duke identifikuar objektiva dhe strategji per te realizuar nje rrjet maksimal klientesh dhe nje volum maksimal shitjesh.

- Pergjegjes per mirembajtjen e rjetit ekzisrues te klienteve, duke ju ofruar atyre nje sherbim cilesor dhe korrekt, 

dhe duke i informuar per cdo produkt te kompanise si dhe per cdo offerte te re.

- Njeh mire terrenin dhe punon per identifikimin dhe terheqjen e klienteve te rinj, duke ju prezantuar atyre, te gjithe informacionin e nevojshem mbi produktet dhe kompanine.

- Nderton marredhenie, dhe bisedon e negocion, me klientet ne menyre korrekte dhe te disponueshme, sipas modelit face to face.

- Analizon dhe prezanton tek eproret gjendjen e tregut, konkurencen, cmimet, dhe pozicionet e klienteve te ndryshem ne kete marredhenie.

- Ndikon dhe ben perpjekje maksimale per te rritur shitjet dhe rrjetin e klienteve.

- Merr urdhera e detyra nga eproret dhe ju raporton atyre me korrektese. I ve ne dijeni ata per te gjitha problemet qe dalin ne dinamiken e marredhenies me klientet.

Kualifikimet

Kualifikimet

- Te kete perfunduar studimet ne Fakultetin Ekonomik, preferohet dega Administrim Biznesi. 

- Te kete vjetersi pune 5-10 vite. Dhe eksperience ne kete fushe apo ne fusha te ngjashme.

- Te kete aftesi komunikuese shume te mira, dhe te jete njeri energjik e pozitiv.

- Te kete aftesi, menaxhuese, programuese, dhe te shfrytezoje kohen e punes.

- Te njohe mire programet e kompjuterit ( Windows )

- Te kete patente te klasit B

- Te njohe gjuhen Angleze 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".