Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 17-10-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Baufixit sh.p.k ,Fabrike e prodhimit te materialeve te Ndertimit  kerkon te punesoje Menaxher per materiale ndertimi ne specifikim .

 

 

Detyrat

 • Përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar qe i besohet dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët e asaj zone;
 • Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;
 • Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta;
 • Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve;
 • Përgatit analiza të tregut dhe ben studim te tij dhe të konkurrencës, si dhe të kënaqësisë së klientit;
 • Siguron kushte sa me te favorshme per prezantimin dhe vijueshmerine e produkteve ne treg.
 • Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar arsimin e larte;
 • Te kete experience ne fushe te ngjashme;
 • Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B;
 • I afte te punoje ne terren;
 • Te kete aftesi shume te mira komunikimi;
 • Pozitiv dhe Dinamik.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në adesën e mëposhtme:  [email protected] , [email protected]  ose te kontaktojne ne numrin e telefonit ; 0682044040

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".