Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72671

Menaxher Shitjesh

Tirane, Shqipëri 19-12-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-12-2022

---

---


Përshkrimi

Tetra Solutions Shpk kërkon të zgjerojë stafin me Menaxher Shitjesh.


Detyrat

  • Prezantimi i produkteve dhe shërbimeve tek klientët potencial;
  • Menaxhimi i ciklit të shitjeve, te kryej kërkime tregu të vazhdueshme mbi klientë potencial;
  • Menaxhimi i portofolit të klientëve ekzistues dhe atyre të rinj;
  • Raportimi periodik mbi performancen e shitjeve te kompanise.

Kualifikimet

  • Të ketë eksperiencë në shitje B2B;
  • Të ketë ambicje të lartë, aftësi të mira komunikuese dhe negociuese;
  • Të ketë iniciativë dhe të orientohet drejt rezultateve;
  • Të jetë konfident/e, fleksibël/e, elokuent/e dhe entuziast/e;
  • Të jetë i/e aftë të punojë në mënyrë të pavarur dhe brenda afateve;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Përfito nga kjo mundësi për të përdorur dijet, përvojen dhe talentin dhe dërgo aplikimin tënd në adresën e email-it : info[email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
TETRA Solutions

TETRA  Solutions

http://www.tetra.al/


INFORMACIONE KONTAKTI