Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77879

Menaxher Shitjesh për Koorporatat

Tirane, Shqipëri 09-06-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

09-06-2023

---

---


Përshkrimi

Baboon, lider në fushën e shërbimit të ushqimit dhe zhvillimeve teknologjike, është themeluar në vitin 2015.

Momentalisht në “network-un” tonë punojmë me mbi 400 biznese dhe mbi 300 motoristë dhe në ekipin tonë kemi më shumë se 100 punonjës.

Baboon është në kërkim të talenteve për të zgjeruar departamentin e shitjeve.

Pozicioni që ne po kërkojmë është “Menaxher Shitjesh për Koorporatat”. 


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 •     Aplikanti prezanton dhe promovon Baboon-in te bizneset potencial.
 •     Mirëmban marrëdhëniet me restorantet.
 •     Kryen analiza dhe raporte dhe targeton klientët e rinj.
 •     Informon klientët e rinj mbi Aplikacionin, shërbimet dhe sesi të bashkëpunojnë me ne.
 •     Sigurohet që klientet partnere të respektojnë gjithmonë standartet e punës.
 •     Raporton çdo javë te eprori.

Kualifikimet

Aftësitë e kërkuara:

 •     Eksperienca në sektorin e shitjeve, të paktën 3 vite.
 •     Aftësi shumë të mira komunikimi.
 •     Zotërimi i gjuhëve të huaja është i domosdoshëm. (gjuha angleze).
 •     Njohuri per Horeca përbën avantazh.
 •     Të ketë prezencë të mirë.

 

Kualifikimi i kërkuar:

 •     Diplomë Bachelor (në fusha si: Administrim Biznesi, Gazetari, Psikologji, apo Marketing)
 •     Të jesh i/e vëmendshëm/ vëmendshme dhe detajist/e.
 •     Aftësi për të mësuar shpejt/ intuitë dhe aftësi në të kuptuar.
 •     Durim dhe ruajtje e qetësisë.
 •     Të jesh në gjendje të bësh disa task njëkohësisht, të dish të menaxhosh kohën duke prioritizuar çështjet me përparësi në momente të caktuara.
 •     Cilësi të qëndrueshme interpersonale.
 •     Të kesh aftësi bashkëvepruese për të punuar në grup.
 •     Eksperienca të mëparshme në fushën e-commerce janë ndihmesë e madhe.

 

Kushtet e Punës :

 •     Puna është full time job.
 •     2 ditë pushimi në jave.
 •     Leje vjetore dhe festa zyrtare sipas Kodit te Punes.
 •     Nje vakt ushqimi të përfshirë nga kompania.
 •     Page e kenaqshme + bonuse.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar ju ftojmë të dërgoni CV tuaj të përditësuar, duke specifikuar pozicionin për të cilin po aplikoni në adresën e email-it [email protected]

Vetëm kandidatet e përzgjedhur do të kontaktohen. Ju informojmë se të dhënat tuaja do trajtohen në kofidencialitet të plotë në përputhje me ligjin Nr. 9887, “PËR MBROJTJEN E TË DHËNAVE PERSONALE”.

Baboon të mirëpret!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Baboon Food Delivery

Baboon Food Delivery