Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 19-10-2022 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Salle
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
60000 ALL
Data e përfundimit
19-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 • Përcakton planin e punës të secilit punonjës në market dhe monitoron ecurinë e çdo punonjësi.
 • Ka përgjegjësinë për trajnimin zhvillimin e stafit dhe sqarimin e çdo lloj situate problematike ose jo që krijohet midis stafit në market.
 • Bën vlerësimin e stafit dhe është përgjegjës për marrjen e masave disiplinore, ndryshimet e vendeve të punës brenda marketit, rritjet në detyrë apo ndryshimin e pagës sipas legjislacionit në fuqi, Kodit të Punës dhe Kodit të Sjelljes.
 • Ndjek zhvillimin e konkurencës dhe në bazë të këtij vlerësimi harton strategjinë për përcaktimin e çmimeve apo nxjerrjen e ofertave.
 • Kontrollon dhe përcakton çmimet e shitjes së artikujve të ndryshëm dhe vendosjen korrekte të tyre nga punonjësit.
 • Mban shënim mungesat e produkteve dhe është përgjegjës për plotësimin e kërkesave të klientëve, brenda rregullave dhe normave të lejuara.
 • Ёshtë përgjegjës për inventarin dhe mirëmbajten .

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e emailit : [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit : 0694081900

BIG MARKET

BIG MARKET

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Don Bosko, pallati Besa R, prane Gjykates Administrative
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0697921621

 • Pallatet Cabej,kombinat
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0697035641

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".