Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Qendra Performance

Qendra Performance tashme prej 10 vitesh eshte nje nga dritaret kryesore te transmetimit te dijeve, zhvillimit artistik dhe social dhe edukimit te te rinjve ne qytetin e Tiranes permes ofertes se gjere te kurseve ne fusha te ndryshme te artit, dhe organizimit te eventeve te ndryshme artistike per te rinj ne dy pikat e saj prane Pazarit te Ri dhe Qendres Kristal.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tashme prej 10 vitesh Qendra Performance eshte nje nga dritaret kryesore te transmetimit te dijeve, zhvillimit artistik dhe social dhe edukimit te te rinjve ne qytetin e Tiranes permes ofertes se gjere te kurseve ne fusha te ndryshme te artit, dhe organizimit te eventeve te ndryshme artistike per te rinj ne dy pikat e saj prane Pazarit te Ri dhe Qendres Kristal.
Qendra jone kerkon te punesoje nje Menaxher(e) te pergjithshem(me) i/e cili/a ka si fokus kryesor mbarevatjen e pergjithshme te kesaj qendre, dhe zhvillimin e saj.  

Detyrat

Disa nga funksionet kryesore qe ky pozicion parashikohet te mbuloje jane:

 • Mardhenie me publikun/klientet.
 • Kordininim i orareve midis klienteve dhe mesuesve. Menaxhim i arkes.
 • Raportim periodik (financiar dhe kualitativ) ne Excel.
 • Perdorim i sistemit online te Tatimeve efilling.

Kualifikimet

Kriteret qe kandidati/ja duhet te plotesoje per te aplikuar jane:

 • Te kete aftesi te shkelqyera komunikimi.
 • Minumumi 1 vit eksperience ne mardhenie direkte me klientet).
 • Te kete kryer studimet universitare ne degen e Finances apo dege te tjera te ekonomise.
 • Te kete njohuri te thella te perdorimit te Excel dhe Word.
 • Te kete eksperience ne perdorimin e sistemit online te Tatimeve efilling.
 • Te kete aftesi krijuese dhe iniciative te larte.
 • Te zoteroje gjuhen angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit jane te lutur te dergojne nje CV sa me te detajuar ne adresen e emailit [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".