Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 19-07-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Firma  e transportit  nderkombetar te mallrave Orient Express, kerkon te punesoj: nje menaxher/e ose asistente logjistike.

Te jete pergjegjese per planifikimin dhe menaxhimin e aktiviteteve te transportit dhe plotesimin e nevojave operative te biznesit.

Detyrat

Detyrat kryesore konsistojne ne:

  • Planifikon menyrat  e transportit, rruget dhe caktimin e ngarkeses per sasi.
  • Mbikqyr statusin e porosive dhe dergesat.
  • Kujdeset per dokumentacionin e nevojshem per doganat.
  • Koordinon ngarkesat sipas vendeve te ngarkimit/shkarkimit.
  • Komunikon me fabrikat per tu siguruar qe ngarkesat jane gati.
  • Shqyrton, perditeson strategjite dhe pershtatet me ndryshimet e papritura te ngarkesave.

Kualifikimet

Aplikanti duhet te plotesoj kualifikimet e meposhtme:

  • Te kete mbaruar arsimin e larte (preferohet ne fushen e transportit/logjistikes)
  • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Italiane dhe Angleze.
  • Preferohet te kete eksperienca te mepareshme ne kete fushe, por nuk eshte kusht.
  • Te kete njohuri te perdorimit te paketes Microsoft Office.

Shënime


Te interesuarit te dergojne Cv ne email [email protected] ose te kontaktojne ne nr: +355 69 602 1941 / +355 69 840 4890


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".