Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
METANI shpk

Kompania Metani e pajisur me liçensë lëshuar nga QKL, me miratimin e Ministrisë së Shëndetësisë, është e specializuar në ofrimin e shërbimit të dezinfektimit, dezinsektimit, deratizimit të ambienteve publike dhe private në territorin e Republikes se Shqipërisë dhe Kosovës. Metani sh.p.k është pjesë e Metani Group dhe rrjetit farmaceutik Milifar, i cili ka një eksperiencë 20 vjeçare në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal të Zi në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Xhorxhi Martini", godina numër 33, pallati i ri 9 kate, kati i pare
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 69 290 7635

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-05-2021 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Departamenti
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Metani DDD Per deparatamentin e Higjenes dhe Pastrimit kerkon te punesoje nje Menaxhere per Departamentin e Higjenes dhe Pastrimit

Detyrat

 • Organizimin e stafit sipas grafikut te sherbimeve.
 • Kontrollin e cilesise se sherbimit.
 • Kontrolli dhe manaxhimi i sasise dhe cilesise se detergjenteve te perdorur.
 • Komunikimin mbi problematikat e reklamuara nga klienti dhe zgjidhja e tyre.
 • Zbatimi I detyrave te ngarkuara lidhur me procesin e sherbimit te pastrimit.

Kualifikimet

Arsimimi/Kualifikimi

 • Kurse Kualifikimi mbi produktet kimike te pastrimit dhe  makinerive te pastrimit.
 • Arsim te larte.

Eksperienca:

 • Jo me pak se 3 vite eksperiece si manaxhere Pastrimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Jeni te lutur te aplikoni duke derguar CV tuaj si dhe duke specifikuar  ne titull pozicionin e punes per te cilin aplikoni: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".