Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-10-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Qëllimi i menaxheres së terrenit (Key Account) është të monitorojë kënaqësinë e të gjithë klinetëve tanë dhe të punojë me pjesën tjetër të grupit për të mirëmbajtur kënaqësine e klientëve me produktet, shërbimet dhe kompaninë tonë. Rrjedhimisht, duhet të targetizoje klientë të tjerë potencialë për mundësi zgjerimi dhe zhvillimi. Ky individ është përgjegjës për të vëzhguar tendencat në nevojat dhe sfidat e klientëve tanë ekzistues dhe ata potencialë. Ky person shërben si mbështetje për çdo anëtar të ekipit të kujdesit për klientin për përmirësim të vazhdueshëm të departamentit përgjegjës. Menaxhim perfekt i territorit të caktuar.

Kualifikimet

 • Të ketë të paktën 1 vit eksperiencë në industrinë e dermo-kozmetiës në të njëjtin department si pozicioni vakant;
 • Të ketë njohuri të mira të produkteve dermo-kozmetike;
 • Aftësi të shkëlqyera ndërpersonale të nevojshme për të zhvilluar marrëdhënie të forta bisnesi me klientët;
 • Të aftë në paktën Microsoft Offices (Exel, Word, PowerPoint, Office), CRM (Salesforce);
 • Aftësi për të mësuar softuer shtesë;
 • Besim në prezantimin e ideve të reja për klientët dhe drejtuesit e nivelit të lartë;
 • Vëmendje ndaj detajeve dhe aftësi të shkëlqyera verbale dhe të shkruara përvec aftësive prezantuese;
 • Të jetë e motivuar për arrtijen e rezultateve;
 • Të zotërojë patentë;
 • Aftësi për të performuar në një mjedis të vetë-menaxhuar;
 • Etikë e fortë pune dhe aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur me mbikqyrje minimale;
 • Aftësi të shkëlqyera organizative;
 • Aftësi për t’iu përshtatur kushteve,detyrave dhe afateve të caktuara nga drejtuesit;
 • Menahim i shkëlqyer i kohës, përcaktimi i qëllimeve dehe aftësia për prioritizimin;
 • Lulëzon duke punuar në një mjedis ekipor me ritme të shpejta.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Përfitimet:

 •  Mjedis pune miqësor;
 • Page bazë e kënaqshme + %;
 • Balancim i shëndetshëm punë-jetë me angazhime fleksibël dhe pushime bujare;
 • Mundësi zhvillimi të mëtejshme;
 • Evente sociale të kompanisë;
 • Siguri dhe stabilitet i plotë në punë;
 • Mundësi për t’u trajnuar nga kompania.

 

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre nën subjektin “Vënd Pune Menaxhere Terreni” në [email protected] 

Poliklinika Dermolife

Klinika Dermolife, ka filluar aktivitetin e saj me 5 Dhjetor 2002. Kjo klinike eshte pioneria e pare e cila punoi dhe reklamoi Dermo-Estwtiken bashkekohore dhe ate perendimore ne Shqiperi. Prej vitesh tashme, ne Dermolife zhvillohen me sukses trajtime estetike, kirurgji plasike dhe rikonstruktive me nje staf mjekesor te kualifikuar italo-shqiptar. 

Departamenti i kirurgjise se pergjithshme dhe kirurgjia bariatrike n...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Petro Nini Luarasi, Pll 4 Kati 2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 42 378 022
 • Mobile: +355 69 20 99 780

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".