Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81720

Menaxhere Zyre

Tirane, Shqipëri 09-10-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxhere Zyre

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-10-2023

---

---


Përshkrimi

Kiku Group kerkon te punesoje; Menaxhere Zyre


Detyrat

 • Detyra e menaxheres është të asistojë stafin në ndërmjetësimin e transaksionit të shitjes (blerjes) ose dhënies (marrjes) me qira të një pasurie të paluajtshme.
 • Të koordinojë punën e stafit dhe të asistojë në krijimin dhe mbarëvajtjen e axhendës së tyre ditore.
 • Te nxisi dhe te rrisi frymen e grupit
 • Te bashkepunoje me koleget e zyrave te tjera
 • Te hartoje dhe perpiloj kontrata
 • Te kryeje detyrat administrative te ngarkuara
 • Te presi klientet ne zyre dhe ti orientoje ata per kerkesen qe kane

Kualifikimet

 • Arsim i lartë
 • Preferohet me eksperiencë të mëparshme menaxhimi burimesh njerezore
 • Të jetë bashkëpunuese me të tjerët dhe me sens të mirë organizimi, dinamike
 • Të jetë e përgjegjshme për detyrat qe i ngarkohen dhe fleksibel
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet;

 • Page baze 50 000 +perqindje

Orari;

 • 09;00 me 17;00
 • Te shtunen 09;00 me15;00

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne duke derguar CV-te e tyre ne adresen; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kiku Group Real Estate

Kiku Group Real Estate