Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mësues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tashme prej 11 vitesh Qendra Performance eshte nje nga dritaret kryesore te transmetimit te dijeve, zhvillimit artistik dhe social dhe edukimit te te rinjve ne qytetin e Tiranes permes ofertes se gjere te kurseve ne fusha te ndryshme te artit, dhe organizimit te eventeve te ndryshme artistike per te rinj ne tre pikat e saj prane Pazarit te Ri, Komunes se Parisit dhe 21 Dhjetorit.

Kërkojmë një Mesuese Afterschool që ti bashkohet programit onë afterschool.

Detyrat

  • Të asistojë në kryerjen e detyrave të shtëpisë së nxënësve nga parashkollori deri në klasën e pestë.
  • Të jetë e mundur të zhvillojë aktivitete argëtuese për nxënësit.
  • Të organizojë takime me prindërit e fëmijëve për të diskutuar me ta performancën e nxënësit dhe pikat ku ato mund të zhvillohen më shumë.
  • Të krijojë dhe mbaj një ambjent të pastër dhe të qetë ku nxënësit të ndihen mirë.

 

Kualifikimet

  • Të ketë mbaruar studimet e larta në degën e mësuesisë.
  • Të paktën 1 vit eksperiencë në fushën e mësimdhënies.
  • Dijet ë qëndrueshme mbi sjelljen e fëmijëve dhe format e të nxënurit.
  • Aftësinë për të punuar me fëmijë dhe për të pasur biseda miqësore dhe të qeta me to në cdo moment.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe ndërvepruese.
  • Aftësinë për të qenë e organizuar dhe për të vendosur rregull në klasë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit jane te lutur te dergojne nje CV sa me te detajuar ne adresen e emailit [email protected]

Qendra Performance

Qendra Performance tashme prej 10 vitesh eshte nje nga dritaret kryesore te transmetimit te dijeve, zhvillimit artistik dhe social dhe edukimit te te rinjve ne qytetin e Tiranes permes ofertes se gjere te kurseve ne fusha te ndryshme te artit, dhe organizimit te eventeve te ndryshme artistike per te rinj ne dy pikat e saj prane Pazarit te Ri dhe Qendres Kristal.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".