Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83503

Mjek Stomatolog Lushnje

Lushnje, Shqipëri 04-12-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Dentist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-12-2023

---

---


Përshkrimi

My Dental Tourism ofron mundesimi punesimi si:

Mjek stomatolog (Implantolog dhe Protezist)

Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:

 • Preferohet te kene eksperience disa vjecare.
 • Te jene korrekte dhe etike gjate punes.
 • Aftesi te mira komunikuese.
 • Aftesi te mira te punes ne grup.


Ofrohet:

 • Page 4,000 Eur - Implantolog
 • Page 2,000 Eur - Protezist.
 • Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.
 • Ofrohet kontrate 3 vjecare.
 • Trajnime te vazhdueshme.
 • Punohet nga e Hena ne te Shtune.
 • Orari 09.00-17.00.


Adresa: Lushnje
Tel : 0693067567


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
UPTC SHPK

UPTC SHPK