Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-10-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mjek i specializuar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Nën mbikqyrjen e përgjithshme të supervizorit, ofron mbështetje klinike dhe administrative për Departamentin e Dermatologjisë. Përcakton prioritetet, koordinon punën e njësisë dhe kontribuon në implementimin e metodave dhe proceduravë te reja të punës. Detyrat përfshijnë kryerjen e procedurave mjekësore, mirëmbajtjen e paisjeve mjekësore të depratamentit, mbështetje dhe suport të pacientit, përcaktimi i vizitave mjekësore ne klinikë, përdorimi bazë i sistemit kompjuterik, kryen detyra te tjera të lidhura sipas nëvojës.

Kualifikimet

 • Tre (3) vite experiencë në mjedis spitalor ose ambulator; ose nje kombinim ekuivalent të arsimit dhe përvojës.
 • Aftësi të shkëlqyëra të marrëdhëniës me pacientin;
 • Aftësi të shkëlqyëra komunikimi, fleksibilitet dhe dëshirë për të punuar;
 • Aftësi të shkëlqyëra të punojë në mjedis dinamik;
 • Njohuri bazë kompjuterike;
 • Eksperiencë e mëparshme dermatologjike;
 • Të jetë e motivuar për arritjen e rezultateve;
 • E aftë për të punuar në grup;
 • Të jëtë në gjëndje të ruajë konfidencialitet të plotë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

 

Përparësitë:

 • Bilingual: Italisht dhe Anglisht;
 • Eksperiencë e mëparshme në përdorimin e paisjeve të ndryshme mjekësore të departamentit të dermatologjisë;
 • Trajnim dhe/ose çertificatë për terminologjinë mjekësore;
 • Përvoja e dezinfektimit të nivelit të lartë.

 

Përfitimet:

 •  Pagë bazë ë kënaqshme + %;
 • Mundësi për të mësuar dhe trajnuar;
 • Mundësi zhvillimi.


Të interesuarit të dërgojnë:

CV-në e tyre;

Fotokopje e Licensës për ushtrimin e profesionit;

Fotokopje e Diplomës/ave;

Detajet e kontaktit nën subjektin “Vënd Pune Mjeke” në [email protected]

Poliklinika Dermolife

Klinika Dermolife, ka filluar aktivitetin e saj me 5 Dhjetor 2002. Kjo klinike eshte pioneria e pare e cila punoi dhe reklamoi Dermo-Estwtiken bashkekohore dhe ate perendimore ne Shqiperi. Prej vitesh tashme, ne Dermolife zhvillohen me sukses trajtime estetike, kirurgji plasike dhe rikonstruktive me nje staf mjekesor te kualifikuar italo-shqiptar. 

Departamenti i kirurgjise se pergjithshme dhe kirurgjia bariatrike n...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Petro Nini Luarasi, Pll 4 Kati 2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 42 378 022
 • Mobile: +355 69 20 99 780

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".