Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73869

Ndihmes Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 10-02-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

10-02-2023

---

---


Përshkrimi

Algrafika sh.p.k, e themeluar ne 1999, eshte kompania me e madhe tregtare, e pavarur, ne shitjen e produkteve leter dhe karton ne sherbim te mbi 300 Shtypshkronjave ne mbare vendin, perpunimin e letres dhe exportin ne Rajon.

Kerkon kandidate te kualifikuar per pozicionin Ndihmes Ekonomiste, te cilet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

  • Te kete perfunduar Arsimin e larte (Fakultetin e Ekonomise).
  • Te njohe shume mire programin Financa 5.
  • Te kete minimalisht 2 vite experience pune ne fushe.
  • Te njohe magazinen, kodet dhe levizjet e brendshme.
  • Te njohe dhe te realizoje ne program procesin e blerjes, shitjes, arkes.
  • Te kete shkathtesi dhe saktesi ne rakordime me furnitore, kliente.
  • Te perballoje kryerjen e detyrave ne afat.
  • Te kete aftesi shume te mira komunikuese, te krijoje marredhenie te mira me koleget dhe te punoje ne grup.


Te interesuarit te dergojne CV ne adresen [email protected]

 


Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Algrafika

Algrafika, e themeluar ne 1999, është kompania me e madhe tregtare, e pavarur, ne shitjen a produkteve letër dhe karton ne sherbim te mbi 300 shtypshkronjave ne mbare vendin. Me mbi 2,500 ton leter dhe karton ne fletë dhe rulon gjendje në magazinat tona, ne jemi në gjendje për të përmbushur pjesen me te madhe te kërkesave tuaja. Aktualisht kemi mbi 3,000 metra katror magazinim. Kjo na jep mundësi te sherbejme pothuajse çdo kerkese standarte ose me porosi.

Algrafika është lider në tregun Shqiptar nëpërmjet:
• Përkushtimit në punë të një stafi të specializuar prej 25 punonjësish
• Përfaqësimit në treg të markave më të njohura botërore
• Marrëdhënie të shkëlqyera me klientet nëpërmjet ofrimit të një game të gjërë produktesh me raport optimal cilësi/cmim.
• Organizim i lartë i logjistikës
• Kualitetit në manaxhim


INFORMACIONE KONTAKTI