Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83951

Ndihmes kuzhiniere

Tirane, Shqipëri 18-12-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kuzhinier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

18-12-2023

---

---


Përshkrimi

La favorite Selvia kerkon te punesoje : Ndihmes kuzhiniere

Detyrat;

  • Përgatit gatime të ndryshme duke respektuar praktikat më të mira të trajtimit të ushqimeve dhe ato higjieno-sanitare;
  • Përgatit produkte dhe artikuj ushqimor të ndryshëm sipas nevojave;
  • Kontrollon cilësinë e produktit ;
  • Mban pastër ambjetin dhe pajisjet e punës;
  • Përgatit mjetet e nevojshme të punës në kuzhinë;
  • Parapërgatit elementët e nevojshëm për të gatuar ushqimet planifikuara;
  • Bashkëpunon me kolegët dhe eprorët, etj.

Ofrohet;

  • Page e kenaqeshme
  • Kushte te mira puna
  • Turni i pare

Te intersuarat mund te kontaktojne ne numrin e tel; +355 69 665 3195

Adresa; Ngjitur me Vila Gold, Selvia


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
La favorite Selvia

La favorite Selvia