Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75547

Ndihmes Logjistike

Tirane, Shqipëri 03-04-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

03-04-2023

---

---


Përshkrimi

KORAL SECRETS Koral është blog-u dhe dyqani online i parë në Shqipëri, u lançua më 1 shtator 2020, me një ekip të përkushtuar për të ofruar një qasje të ndryshme për kujdesin e lëkurës.  Frymëzuar nga filozofia koreane e bukurisë, me besimin se mirëqenia e lëkurës vjen nga brenda.
Koral Secrets për klientët tanë është një destinacion emocionues dhe unik për blerje.  Ne në Koral Secrets krenohemi jo vetëm me përzgjedhjen tonë të gjerë të produkteve cilësore, por kryesisht me njerëzit që punojnë me ne.
Me zgjerimin me një Flagship Store në zemër të Tiranës ne po kërkojmë një Ndihmes Logjistike per porosite e klienteve online.
Je gati të bëhesh pjesë e eksperiencës unike K-Beauty? Order Picker do te punoje ne mjedisin e magazines ku gjenden zyrat dhe produktet  për të lehtësuar procesin e dërgimit të produkteve/porosive tek klientët ose për dyqanin.  Roli i tij/saj është të marrë shpejt dhe me efikasitet artikujt nga vendi i tyre në rafte dhe t'i dorëzojë në destinacionin e rradhës (korrier etj).    
Orët e punës dhe përfitimet:

 • Orari javor i punes eshte 40 ore ne jave me nje dite pushimi;
 • Paga mujore baze 35.000 leke neto;
 • Bonus mujore sipas performances;
 • Perfitime te tjera (cmime preferenciale per punonjesit etj).

Detyrat

Përgjegjësitë e punës së Order Picker Associate:      

 • Mbledhja e porosive për të përmbushur dërgesat;
 • Zgjedhja e artikujve të porositur nga raftet e magazinimit ose dhomat duke përdorur barkode, numra serialë, etj;
 • Komunikimi me klientin para ambalazhimit për të konfirmuar produktet e porosisë dhe totalin e faturës;
 • Dhënia në dorëzim transportuesit;
 • Përditësimi i inventarit pas marrjes së çdo artikulli;
 • Menaxhimi i kontrollit të stokut, duke përfshirë rimbushjen dhe ruajtjen e artikujve;
 • Kryerja e detyrave të përgjithshme të magazinës sipas nevojës.

Kualifikimet

Kualifikimet / Aftësitë e Order Picker:

 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit;
 • Të kuptojë dhe të përmbushë kërkesat e klientëve;
 • Pasion mbi produktet e kozmetikës;
 • Të dijë si të sillet me klientët;
 • Aftësi të përgjithshme matematikore;
 • Të dijë të shkruajë shume mirë gjuhën shqipe;

Kërkesat për arsim dhe përvojë:

 • Diplomë e shkollës së mesme ose te lartë;
 • Kërkohet 0-1 vite eksperiencë në komunikim me klientin.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mund të dërgoni CV-në në adresën e mëposhtme të email-it: [email protected]

Ose kontaktoni ne numrin : 0697003020 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Koral Secrets

Shoqëria KORAL SECRETS,është lider në fushën e tregëtimit të produkteve kozmetike koreane. Produkte natyrale dhe organike, pa substanca të dëmshme, me formulime inovative, të kuruara dhe të zgjedhura me përkushtim për përkujdesjen e lëkurës


INFORMACIONE KONTAKTI