Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78221

Ndihmes Montues /Instalues

Tirane, Shqipëri 20-06-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Montues

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-06-2023

01-06-2023

---


Përshkrimi

Electronics nje nga Kompanite me profesionale ne treg merret me shitje dhe instalime.

Dyqani ndodhet ne Rrugen Myslym Shyri dhe kerkon te punesoje nje ndihmes montues me ose pa eksperience dhe me kohe te plote.

Personi i interesuar duhet te:

  • Ndihmoje koleget kur bejne instalimet ose shitjet
  • Te jete me banim ne Tirane
  • Mosha 20-35 vjec
  • Te jete korrekt me orarin,klientet dhe koleget

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e telefonit: 355692088110


Detyrat

 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Global Electronics (Gosport)

Global Electronics (Gosport)