Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 11-02-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Laghi shpk eshte kompani qe meret me prodhimine e kemishave/ faconeri.

Laghi shpk eshte ne kerkim te kandidateve potencial ne rolin e Ndihmese Ekonomiste / Asistente zyre

Detyrat

 • Është përgjegjës për përgatitjen e informacionit financiar përkatës të Shoqërisë
 • Menaxhon regjistrimin e të gjitha të dhënave financiare në sistemin kontabël të Kompanisë, duke u bazuar në informacionin e pasqyruar në kontrata, fatura shitje & blerje, arka, levizjet bankare, etj., duke përfshirë:
 • Regjistrimin e veprimeve bankare dhe me arkën;
 • Përgatitjen e listë pagesave, në bazë të monitorimit të prezencës;
 • Verifikimi dhe rikoncilimi i të dhënave ndërmjet sistemit të operatorit të udhetimit dhe konfirmimi me sistemin kontabël të kompanisë;
 • Pergatitjen e faturave dokumenteve shoqerues te mallit, faturat doganore, faturat elektronike si dhe agiornimin ne programet e ndryshme te shoqerise
 • Monitorimin e klientëve dhe furnitorëve për detyrimet;
 • Pergatitjen e raporteve te ndryshme te prodhimit dhe monitorimin e tyre
 • Pergatitjen e deklarimeve dhe rakordimet në lidhje me marrëdhenien me shtetin;
 • Mirembajtjen e websitet, raportet e shitjeve, inventaret, karikimin e te dhenave / produkteve ne web.
 • Funksionet dhe detyrat kryesore në lidhje me raportimet periodike tek eprorët;
 • Gjithashtu pergatit pasqyrat financiare të Kompanisë si dhe raporton periodikisht tek eprorët.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare Preferohet Fakulteti i Ekonomisë, Dega Financë/ Kontabilitet ose Administrim Biznesi
 • Preferohen studimet Master në të njëjtin profil
 • Të ketë njohuri shumë të mira të paketës bazë MS Office (windows, excel; Power Point), Photo Shop
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes ITALIANE.
 • Të ketë përvojë pune jo më pak se 1 vjet në profil të ngjashem
 • Përbën avantazh eksperienca e punës në sektorin Faconit
 •  Të ketë aftësi të mira në njohjen e kontabilitet
 • Të ketë perkushtim maksimal gjatë orarit të punës
 • Të jetë i/ e komunikueshëm me kolegët dhe i/e gatshëm, në çdo kohë të japin ndihmen e tyre për nevojat e kompanisë
 • Te jete fleksibel dhe i/e hapur per detyrat e reja
 • Te kete aftesi te punoje ne grup dhe ne baze te objektivave
 • Të karakterizohet nga ndershmeria, integriteti dhe korrektësia
 • Të ruaj konfidencialitetin dhe të ketë etike të lartë profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kontaktoni ne nr e tel: +355 67 545 5405, ose dergoni CV tuaj ne [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


LAGHI SHPK

http://www.laghi.al/

Rr. Tre Deshmoret, Ish Kombinati Ushqimor (perballe me KMY)

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto LAGHI SHPK në WhatsApp Punët aktive të kompanisë