Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
MOMUS SHPK

Momus nje kompani suksesi ne tregun e telemarketingut, shume stabel, me nje produktivitet shume te larte dhe experience te gjate ne treg

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Panorama, godine banimi dhe sherbimi 2, 6dhe 9 kate, kati perdhe dhe kati i pare
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0689011005
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-02-2021 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Opening/ Retention Italisht/ Gjermanisht

Momus nje kompani suksesi ne tregun e telemarketingut, shume stabel, me nje produktivitet shume te larte dhe experience te gjate ne treg,eshte ne kerkim te kandidateve qe kane njohuri shume te mira te gjuhes gjermane ose italiane per rolin e Opening/ Retention .

 • Perben prioritet eksperienca e meparshme e punes ne call center por jo dosmosdoshmeri!
 • Kandidatet e perzgjedhur do te inserohen nje nje ambient shume rinor,dinamik dhe stimulus me prespektiva jashtezakonisht shume te larta per rritje profesionale.

Ofrohet:

 • Trajnime profesionale te paguara
 • Kontrate pune ne baze te legjistlacionit shqiptar
 • Bonuse dhe perqindje shume te larta
 • Orare pune 09:00 me 18:00, fundjava e lire
 • Mundesi pune nga shtepia

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV-te tuaja ne adresen e email-it:

[email protected]

Nr. Tel: 0689011005

Adresa: Rruga Panorama,Tirane 101


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".