Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75766

Operator/e për Turizëm Mjekësor

Tirane, Shqipëri 14-04-2023 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohe e plote

---

Jo

Po

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

500 EURO

14-04-2023

31-03-2023

50


Përshkrimi

Cfare kuptojme me Turizëm Mjekësor?

Për shumë vjet me radhë, qytetarë të shumë vendeve të botës kanë shkuar në SHBA dhe në vendet e tjera të zhvilluara të Evropës për të përfituar nga teknologjia e përparuar. Kohët e fundit ka filluar të praktikohet një modë e re, e njohur si turizëm mjekësor, ku shumë qytetarë nga vendet e zhvilluara po shpërfillin shërbimin mjekësor të ofruar në vendet e tyre dhe po shkojnë në vende më pak të zhvilluara për të kërkuar shërbime mjekësore.

Për pacientët nga vende shumë të industrializuara, arsyeja kryesore e shërbimit mjekësor në vende më pak të zhvilluara është kostoja shumë më e ulët.

Pacientë të tillë të ndërgjegjshëm për koston zgjedhin të pranojnë një shërbim jashtë vendit për çmime, që mund t‘i përballojnë më mirë.

 


Kualifikimet

  • Te jete njohes/e  i/e mire e gjuhes Italiane;
  • Gjuha italiane(nivel mbi mesataren);
  • Te kete eksperienca te meparshme pune (preferohet, sherbim klienti);
  • T'i pelqeje puna ne grup;
  • Aftesi te shkelqyera komunikative;
  • Disponibilitet (me kohe te plote);
  • Persona energjike dhe me deshire per te punuar

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikoni tani!

Paga; 500 euro plus %

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it ; [email protected]

Tel: 0695766070

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Pro Health Albania

Pro Health Albania