Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81936

Operator/e Shqip

Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

13-10-2023

---

---


Përshkrimi

BioLab kerkon te punesoje : Operatore Shqip


Detyrat

  • Siguron mbështetje për klientët  për të gjitha shërbimet e ofruara nga kompania.
  • Realizon komunikim të shkëlqyer me klientët për t'u ofruar informacion në lidhje me produktet dhe shërbimet e kompanisë dhe të jete në gjendje t'i shesë  shërbime.
  • Pritje e telefonatave nga klientet
  • Koordimin me departamentet perkatese ne varesi te telefonatave.
  • Pergatitje e kontratave ne varesi te kerkesave nga abonentet.

Kualifikimet

  • Me ose pa eksperience
  • Aftesi shume te mira komunikuese
  • Person energjik, me iniciative dhe I pergjegjshem .
  • Te kete njohuri ne perdorimin e programeve baze kompjuterike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen : [email protected] ose te kontaktojne ne numrin : 0697096539


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
BioLab

BioLab