Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
GooNext Al sh.p.k

Inovacioni ёshtё e ardhmja ku duhet tё investoni profesionalizmin tuaj. Hyni dhe bёhuni pjesё e GooNext, ёshtё e ardhmja. Ofrimi i shёrbimeve ekskluzive Google, ndёrmjet tё cilave turi virtual 360° i Google Maps Street View, planifikimi i veprimeve tё synuara tё biznesit, fitimi i shikueshmёrisё nё brendёsi tё zonёs suaj gjeografike tё referencёs.Kёta janё objektivat qё mund tё arrini duke u bёrё pjesё e kёtij projekti.Kёrkojmё...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-06-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Goonext Albania eshte e fokusuar ne ndertimin e Tour Virtuale 
Jemi ne kerkim te nje djali/vajze te cilet kane njohuri te mira ne photoshop, te kete njohuri kompjuterike dhe te jete njohes i gjuhes angleze ose italiane.
Orari eshte 
E Hene- E Premte 9:00 - 17:30

Shënime


Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj të përditesuar në adresën:  [email protected]
Tel. fix. 045629883
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do kontaktohen për intervistë.

Video


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë