Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
IRIS COSMETIC

IRIS COSMETIC sh.pk has been in the market since 2000 and continues to be the leader in the Albanian market. IRIS COSMETIC is the leading distributor for a large number of well-known brands in Europe ranging from cosmetics, personal care products to household hygiene, professional hair and body products, professional hair salon equipment, and so on. Having a wide and diverse range of brands and products requires increasingly high...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Deborah Milano, Autostrada Tirane-Durres,Km1,prane Vodafonit&Spitalit Salus
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0672010720
  • Mobile: 0672010720

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-05-2021 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

IRIS COSMETIC sh.p.k kërkon një Operatore Finance për klientin e saj dhe pikat e saj te shitjes.
 

Detyrat

Përgjegjësitë Kryesore:
 
• Regjistrimin në sitemin financiar të faturave të shitjes;
• Kontroll i porosive të klientëve në sistem;
• Plotësimin e faturave të shoqërimit;
• Plotësimin e TVSH-ve dhe hedhjen e tyre në sistem.

Kualifikimet

Kërkesat për këtë pozicion janë:
 
• Arsim i lartë, Fakulteti Ekonomik;
• Përvojë e mëparshme jo më pak se 1 vit në pozicione të ngjashme;
• Përdorimi i programit financiar FIN 5  dhe paketës MS Office; (Excel-i është domosdoshmëri);
• Të jetë person i shkathët, i motivuar;
• Aftësi shumë të mira organizative dhe koordinuese.
 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
Ju lutem dergoni CV ne adresen [email protected]  ose ne watsup 0672010720 

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".