Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ROAL FOOD

Kompani Distribucioni me Mallra Ushqimore. Ka rrjetin e saj te shperndares ne Shqiperi dhe ka strukturen e saj me Marres Porosie dhe Shperndares.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Prush, Vaqarr
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0692021528

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-08-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ofrohet vend pune Operatore Finance. Vendi i punes konsiston me fokusin ne faturimet ditore , pergatitjen e tyre ne programin financiar.  

Detyrat

 • Do tepergatis nga programi faturimet ditore.
 • Do te asistoje ne detyra te tjera financiare.
 • Do te  asistoje ne hyrjet e mallrave.

Kualifikimet

 • Te kete njohuri baze ne program financiar.
 • Te kete njohuri baze ne proceduren e shitjeve .
 • Te kete njohuri te mira ne perdorimin e paketes Microsoft Office. me shume ne Excel.
 • Te kete deshire per te punuar ne grup.
 • Avantazh : per kandidatet qe kane eksperienca te meparshme ne aktivitete distribucioni

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa : Rruga Prush, prane shkolles 9 vjecare Ibrahim Hima, Tirane
Transporti : Me pike Grumbullim ne Yzberisht ose tek Nenkalimi Fabrika Miellit.

Te interesuarit te dergojne cv ne [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".