Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Unit Center

Unit Center ofron një mjedis miqësor, ekip të përkushtuar dhe mundësi për rritje profesionale. Qysh prej themelimit, pesë vite me parë, me qindra punonjës dhe zyra në shtete të Europës, ne kemi si objektiv krijimin e një skuadre ku suksesi i kompanisë varet nga suksesi individual i çdo punonjësi dhe njëkohësisht një ambient motivues, por edhe argëtues.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Komune e Parisit, kompleksi Kika 1, prane Union Bank
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0692380085

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-12-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Operator/e ne gjuhen Gjermane

Tani, po të kërkojmë ty !!!

Operator/e ne gjuhen Gjermane

Paga + Bonuse nder me te lartat ne treg.

Kualifikimet

Kriteret:

 • Nivel mesatar ne komunikim i gjuhes gjermane.
 • Perben avantazh eksperience e meparshme ne shitje.
 • Disponibilitet full time.
 • Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.
 • Pozitivitet dhe deshire per te punuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet

 • Page baze shume e kenaqshme.
 • Bonuset me te larta ne treg, ne baze te performances.
 • Ambjent miqesor dhe komod.

  Per aplikim na dergoni Cv-ne tuaj ne email-in [email protected] ose na kontaktoni ne numrin 0692380085

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".