Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Ndermjetesimi per shitjen dhe marketimin e pasurive te paluajtshme dhe aseteve te ndryshme. Sherbime konsulence ne fushen e menaxhimit dhe marketimit te produkteve rezidenciale, komerciale, etj, dhe aseteve.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3, kati 21, Ap.Nr.163
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 54968 Patrullues

Tjeter
Vlore, Shqipëri 20-06-2021 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group, është një ndër grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e Ballkanit Perëndimor. Aktivitetet e Grupit BALFIN përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të paluajtshme, tregtinë me pakicë, industrinë minerare, sistemin bankar, turizmin, energjinë, logjistikë, etj. Gjeografikisht Grupi është i pranishëm në Austri, Shqipëri, Kosovë, Bosnje dhe Hercegovinë, Maqedoninë e Veriut, Mali i Zi dhe Vendet e Ulëta duke punësuar më shumë se 6'000 persona. Grupi BALFIN është në rritje të vazhdueshme dhe synon përmirësimin e qëndrueshëm dhe afatgjatë të komuniteteve nëpërmjet zhvillimit ekonomik, rritjen e punësimit dhe investimeve sociale.

Balfin Real Estate & Hospitality është pjesë e BALFIN Group dhe mbulon shërbime shitje & marketing në fushën e real estate dhe shërbime akomoduese në industrinë e turizmit duke ofruar në treg një ekspertizë të nivelit të lartë.

Pozicioni: Patrullues  

Departamenti: Asset & Services

Vendndodhja: Green Coast Resort & Residences/Palasë, Vlorë  

Përmbledhja e Pozicionit: Patrulluesi i Lungomares në Green Coast Resort & Residencess është përgjegjës për zbatimin e rregullores së administrimit të përcaktuar për të gjitha objektet/bizneset dhe ambientet e përbashkëta të Lungomares.

Detyrat

 • Kontrollon oraret e operimit të objekteve/ bizneseve që janë pjesë e lungomares.
 • Përgjegjës për zonën e parkimit, kontrollon nëse ka parkime të gabuara dhe udhëzon klientët .
 • Përgjegjës për konstatimin e problematikave dhe njoftimin e departamenteve përkatëse (teknika dhe pastrimi).
 • Përgjegjës për monitorimin e pastrimit, defekteve teknike dhe raportimin në kohë tek personat përgjegjës .
 • Monitoron & raporton rastet e incidenteve tek supervizori.
 • Orienton klientët për pyetje të ndryshme.
 • Kontrollon zonën e plazhit.
 • Mat në frekuenca të ndryshme volumin e njësive dhe i raporton.

Kualifikimet

Eksperiencat e punës: 

 • Preferohet 6 muaj eksperiencë në pozicione të ngjashme .

Aftësi të tjera:

 • Te këtë përfunduar arsimin e mesëm .
 • Njohuri të gjuhës angleze përbën avantazh. 

Shënime


Mënyra e aplikimit: Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në e tyre në adresën [email protected] me subjekt Patrullues. Afati i dorëzimit: 20/06/2021

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë