Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-10-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Distributori Farmaceutik Taurus Albania kerkon te punesoje me kohe te plote Perfaqesues Mjekesor me arsim te larte Farmaci per zhvillimin e dermokozmetikes Franceze LA ROCHE - POSAY.

Detyrat

  • Promovim dhe prezantim professional i produkteve ne farmaci dhe mjek
  • Mbajtja, koordinimi dhe zhvillimi i marredhenieve ne zonat ne mbulim.
  • Implementimi i strategjive dhe arritja e planeve te kompanise per marketing dhe shitje.

Kualifikimet

  • Diplome Universitare  Farmaci
  • Eksperience e meparshme pune ne te njejtin pozicion / te ngjashem
  • Aftesi te mira komunikuese, bindese, negociuese.
  • Aftesi te mira organizative,dhe prezantuese për zhvillimin e markës.
  • Të jenë kreativ.
  • Njohuri kompjuterike (MS Office).
  • Ofrohet page e kenaqshme dhe mundesi rritje ne karrier.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dergojnë CV e tyre me foto në emailin: [email protected] ose telefononi në numrin   042 472 163

Rr. Tirane -Dajt, Mbrapa Restorant Fresku,
1040 Komuna Dajt, Tirana,
ALBANIA


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Taurus Albania

Taurus Albania

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë