Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75865

Përfaqësues Shitjesh

Tirane, Shqipëri 13-04-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-04-2023

---

---


Përshkrimi

Log In Albania operon qe prej vitit 2004 ne tregun Shqiptar ne disa fusha sherbimi te ndryshme duke perfshire Operatorin Turistik, distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania, Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise dhe

Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars.

Nese energjia pozitive, deshira per te punuar, buzeqeshja jane tipare tuaja kryesor ateher ju jeni kandidati perfekt per pozicionin Perfaqesues shitjesh qe ne po kerkojme.

Njohja e gjuhes Angleze ne nivel foles shume te mire eshte element qe shoqeron pozicionin.

Apliko tani per nje bashkepunim frytedhenes dhe jetegjate!


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV-ne tuaj ne adresen [email protected] duke vendosur si subjekt Perfaqesues shitjesh.

Adresa: Hotel “Rogner”, Blv.”Dëshmorët e Kombit”, Tiranë, Albania.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 2004 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonisë dhe aparaturave telefonike; shërbime që lidhen me pritjen e turisteve; Shoqërues në pikat turistike brenda e jashtë vendit dhe përkthyes; organizim eventesh, etj.


INFORMACIONE KONTAKTI