Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës
10-10-2022

Përshkrimi

Role purpose: To sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company.

Key accountabilities and decision ownership 

Delivering results 
• Achieve quantitative and qualitative targets as set by the company

Customer Satisfaction
• Build customer loyalty through excellent customer experience 
• Promote Vodafone products and services according to commercial priorities.
• Take ownership on improving customer experience with the company (complains follow up)
• Implement company procedures and policies in a correct manner


  Administration
• Ensure correct archiving of documents and forms 
• Inform on any mal-functioning of all operations in shops Core competencies, knowledge and experience :
• Education / Experience
• Business university degree preferred
• Experience in sales

  Specific Knowledge
• Excellent communication skills
• Ability to explain all the information confidentiality and clearly
• Ability to work within the target set
• Demonstration of customer focus providing excellent customer service. 
• Ability to perform within a group
• Good command of Albanian language. English preferred. 

• Good understanding and usage of new technologies and trends.
• Good knowledge in Microsoft office programs 

 Business Understanding
• Good understanding of the area
• Understanding of the telecom business
• Understanding of the telecom market and applications

Shenim: Te interesuarit duhet te aplikojne duke derguar CV dhe duke percaktuar pozicionin dhe qytetin per te cilin aplikojne ne adresen e email: [email protected]

*Ju lutem te informoheni se procesi i punesimit do te kryhet nepermjet partnereve dhe dealers me te cilet bashkepunojme.Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
VODAFONE ALBANIA

Vodafone Albania Sh.A.është pjesë e Vodafone Group Plc - kompani lider në botë në fushën e komunikimeve elektronike.Marka Vodafone renditet si marka e shtatë më e vlerësuar në botë. Vodafone është i pranishëm në më shumë se 30 vende të botës dhe është partner me rrjete të tjera në mbi 40 vende.

Vodafone u prezantua në tregun shqiptar në Gusht 2001 përmes një procesi nga më të shpejtët në botë për instalimin e rrjetit mbësh...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".