Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Durres, Shqipëri 15-10-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-10-2022
Data e fillimit të punës
22-09-2022

Përshkrimi

Intesa Sanpaolo Bank Albania kërkon të punësojë: Përgjegjës për Shërbimin për Klientin SME, Segmenti SME në degët Tiranë dhe Durrës.

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore:

• Të veprojë si pikë kryesore e kontaktit midis Bankës dhe një grupi të caktuar klientësh të përcaktuar si “Klientë SME”;
• Të kryejë të gjitha aktivitetet që lidhen me menaxhimin dhe zhvillimin e klientëve SME (shoqëri ose grup shoqërish me një xhiro vjetore midis 1 dhe 10 milion Euro), në mënyrë që të arrijnë përmes niveleve të shërbimeve përkatëse objektivat komerciale, të profitabilitetit e të riskut, brenda kuadrit të politikave të përgjithshme të Bankës;
• Përgjegjës për realizim e buxhetit në lidhje me portofolin e caktuar, sipas KPI të
paracaktuara.

Kualifikimet

Kërkesat / aftësitë:

• Minumumi dy vjet përvojë pune në sektorin bankar, në rolet komerciale të rrjetit;
• Njohuri të mira të Pasqyrave Financiare të kompanive;
• Aftësi për të bashkëvepruar në mënyrë efektive me njerëzit dhe për të punuar në mënyrë të pavarur, si dhe në ekip;
• Aftësi shumë të mira prezantimi dhe komunikimi;
• Aftësi shumë të mira analitike;
• Diplomuar në Ekonomi/Financë;
• Të ketë një anglishte të rrjedhshme;
• Mundësisht njohuri të gjuhës italiane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët duhet të dorëzojnë në adresën e emailit [email protected] dokumentin e mëposhtëm:
• Një Curriculum Vitae
Aplikimet duhet të dorëzohen jo më vonë se data 15 Tetor 2022.

Intesa Sanpaolo Bank Albania

Intesa Sanpaolo gëzon një prezencë të përzgjedhur në Europën Qëndrore dhe Lindore, në vende të Lindje së Mesme dhe Afrikës së Veriut me mbi 1,000 degë dhe 7.2 milion klientë të cilët i përkasin filialeve të Grupit që zhvillojnë aktivitetin e tyre në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve bankare për individët dhe shërbime bankare komerciale në 12 vende. Gjithashtu, një rrjet ndërkombëtar specialistësh në mbështetje të klientëve korpor...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 4 22 76 000
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".