Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73893

PHP Developer (laravel)

Tirane, Shqipëri 13-02-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Programues Sistemesh

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-02-2023

17-01-2023

---


Përshkrimi

Partner-al kerkon te punesoje PHP Developer per nje kompani programimi ne Tirane. 


Detyrat

 • Dizajnon  dhe zhvillon aplikacione të bazuara në ueb duke përdorur kornizën Laravel.
 • Shkruani kod të pastër, efikas dhe të mirë-dokumentuar.
 • Debugon  dhe zgjidh problemet në aplikacionet ekzistuese.
 • Bashkëpunon me anëtarët e ekipit për të planifikuar dhe zbatuar veçori të reja.
 • Ndjek praktikat më të mira të industrisë dhe respekton afatet kohore të projektit.

Kualifikimet

 • Të punojë i pavarur.
 • Te kete eksperience pune.
 • Eksperience pune me GIT.
 • Njohuri te mire te gjuhës Angleze.
 • Aftësi të mira Analitike dhe Komunikimi.

Ofrohet:

 • Kontratë të rregullt pune.
 • Pagese shume te mire.
 • Mundësi për t'u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht.
 • Ambjent rinor dhe dinamik.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te dergojne cv-ne ne [email protected] ose te kontaktojne ne 0675007771. 

Ju lutem shenoni ne subjekt pozicionin per te cilin po aplikoni. 

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga Partner-al. 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI