Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-06-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kuzhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Latitude, një kompani ndërkombetare e cila gërsheton argetimin me një stil jete të shendetshëm me baze ne Australi, vjen për herë të parë në Europe pikërisht në Tiranë.
Kompania Latitude operon prej shumë vitesh në tregun ndërkombetar me një standart tepër të larte shërbimi.
Jemi në kerkim të individëve energjike dhe pasionante që kanë ambicie për të arritur më shumë. Pervecse pages së kënaqshme Latitude ofron një ambient pune professional ku dhe argetimi nuk mungon. 

Detyrat

  • Përgatit gatime të ndryshme duke respektuar praktikat më të mira të trajtimit të ushqimeve dhe ato higjieno-sanitare;
  • Kontrollon cilësinë e produktit ;
  • Mban pastër ambjetin dhe pajisjet e punës;
  • Përgatit mjetet e nevojshme të punës në kuzhinë;
  • Parapërgatit elementët e nevojshëm për të gatuar ushqimet planifikuara;
  • Bashkëpunon me kolegët dhe eprorët, etj.  

Kualifikimet

  • Aftesi shume te mira komunikimi
  • Eksperienca perben avantazh.
  • Të krijojë dhe ruajë marrëdhënie të mira me punonjësit e tjerë.
  • Të jetë i përkushtuar npunë, të ketë vetëbesim dhe vetë-motivim. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nëse mendoni se jeni ju personi i duhur, ju lutem aplikoni ne adresen e e-mail-it [email protected] ose ne nr e Cel :+355684061088


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


LATITUDE

Latitude, një kompani ndërkombetare e cila gërsheton argetimin me një stil jete të shendetshëm me baze ne Australi, vjen për herë të parë në Europe pikërisht në Tiranë.

Kompania Latitude operon prej shumë vitesh në tregun ndërkombetar me një standart tepër të larte shërbimi. J

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë