Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-06-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Pirunist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania A&B-2 shpk eshte distributor i Coca Cola dhe ujit te ftohte Tepelene per Tiranen dhe kerkon te punesoje Pirunist

Detyrat

  • Te ngarkoje furgonat e kompanise,te mbaje paster vendin e punes,te sistemoj magazinen si dhe te ngarkoj dhe shkarkoj trajlerat.
  • Te zbatoj cdo urdher te dhene nga shefi i sektorit,magazinjeri.

Kualifikimet

  • Te kete me shume se dy(2) vjete eksperience ne magazina te ndryshme te ngjashme me te Coca Cola,te njohe mire pirunin elektrik,
  • Patente e klasit B.
  • Gjate sezonit te veror dhe per vitin e ri shperndahen bonuse mbi pagen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Cel:0684055757 email: [email protected]

Adresa:Prane keshtjelles Konti,Vaqarr Tirane.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


A&B-2 SHPK

Kompania A&B-2 sh.p.k me adrese , Rruga e Arbanes , prane keshtjelles Konti eshte qe prej vitit 1994 Distributor i Autorizuar per Tiranen i COCA COLA dhe UJIT TE FTOHTE TEPELENE.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga 5 maji prane ish pelicerise,Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 684055757

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë