Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-08-2022 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Pirunist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pirunist ne zyrat Qendrore te Magazinave te Big Market  Prush- Tirane.

Detyrat

 • Te ekzekutoj ngarkesat/dërgesat brenda dhe jashte magazines në mënyrë të sigurtë.
 • Të lëvize dhe vendos produkt në vendet e caktuara ne magazine.
 • Te leviz /ekzekutoje rotacionin e skadencave.
 • Ndihmon në inventarët fizike.
 • Të mbajë pastër dhe rregullt zonen e tij të punës.
 • Të ndihmojë në ruajtjen e sigurisë së magazinës.
 • Kryen ose ndihmon ne mirëmbajtjen e pirunit, siç kërkohet.

Kualifikimet

Edukimi:

 • Arsim i mesëm;
 • Mosha: 25-45 vjeç;
 • Çertifikate te vlefshme per "Drejtues piruni Elektrik dhe Diesel";
 • Te kene eksperience se paku 2 vjecare ne profil te ngjashem;
 • Te kene referenca pozitive nga punedhenesi i meparshem;
 • Njohja e mirë e mjetit transportues;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Theksojme se ky njoftim eshte i vlefshem per Pozicionin: Pirunist ne zyrat Qendrore te Magazinave te Big Market  Prush- Tirane

Te gjithe te interesuarit mund te paraqiten personalisht ne Zyrat Qendrore ne Prush, ose mund te dergojne CV, ne email: [email protected] 

Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do te njoftohen per interviste.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr .9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Big Market

Big Market eshte rrjeti me I madh I supermarketeve shqiptare I cili ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2000 si një market i vetëm në qendër të Tiranës, biznes i cili më pas u rrit në mënyrë të suksesshme, e u zgjerua në një rrjet të tërë.

Aktualisht Lideri i Supermarketeve numëron 20 aksionerë nga e gjithë Shqipëria. Mbi 1300 puntorë, 100 Supermarkete dhe 4 Hipermarkete në të gjithë Shqipërinë dhe vazhdon të rritet në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Adresa: Vaqarr, Gropaj, Z. Kadastrale 1867, Magazina Nr.1 , Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë