Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
C - 7 - Integrated Communication Systems

Prodhim, Zhvillim dhe mirëmbajtje sistemesh software dhe aplikativ edhe në fushën e informacionit. Testim software. Dizenjim software, ku perfshihen analiza te kerkesave te sistemit, projektim i arkitektures i detajuar i sistemit software . Dizenjim dhe zhvillim sistemesh të komunikimit.. Dizenjim dhe zhvillim sistemesh të sigurisë. Inxhinjerimi i sistemeve. Zhvillim sistemesh migrim. Përmirësim/upgrade sistemesh informatike Operi...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • TIRANE Rruga Niko Pushkin, prapa stadiumit Qemal Stafa
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-10-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania C-7 Integrated Communication Systems, kërkon të punësojë me kohë të plotë programues PHP.

Kualifikimet

Kushtet minimale që duhet të duhet të plotësojnë kandidatët janë:

 • Të paktën 2 vjet eksperiencë programimi në PHP
 • Aftësi të avancuara në MySQL
 • Aftësi të avancuara në HTML5, CSS3, Javascript
 • Aftësi të avancuara në krijimin e ndërfaqeve responsive

Do të përbëjnë avantazh në përzgjedhje:

 • Njohuritë në teknologjitë në SOAP dhe REST
 • Njohuritë në teknologjitë Single Page Application (Angular, React, etj)
 • Njohuritë në programim mobile (native ose cross-platform)
 • Njohuritë në teknologji të tjera programimi (Java, .Net, Python)
 • Certifikimet profesionale
 • Gjuhët e huaja anglisht dhe/ose italisht

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Jeni të lutur që bashkë me CV-në tuaj, të dërgoni një prezantim të vetes suaj që përfshin arsimimin dhe eksperiencat si edhe një listë me punët tuaja, duke specifikuar pjesën e krijuar/programuar prej jush.  

Dërgoni aplikimet tuaja në adresën [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".