Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81982

Projektues Stazioni Radio Bazë (SRB)

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

DBA PRO s.p.a. me një histori mbi 30-vjeçare, prej 10 vitesh jemi ndër kompanitë kryesore italiane të Arkitekturës, Inxhinierisë dhe Menaxhimit të Projekteve. Me më shumë se 500 punonjës, ne jemi në gjendje të ofrojmë shërbime në sektorë të ndryshëm, duke përfshirë Telco, Ndërtesat, Transportin, Logjistikën, Energjinë dhe Shërbimet Infrastrukturore publike.

Kandidati i përzgjedhur do të jetë pjesë e grupit të punës që merret me projektimin e Radio Stacioneve Bazë (SRB) për operatorët më të rëndësishëm të telefonisë celulare në tregun italian, për mbikëqyrjen gjatë krijimit të rrjeteve të telefonisë celulare dhe mbështetjen për aktivitetet e projektimit përkatës.


Kualifikimet

Kualifikimet / Kërkesat  

  • Diplomë universitare në fushat teknike të inxhinierisë
  • Eksperience në projektimin përfundimtar dhe ekzekutiv të rrjeteve të telefonisë celulare
  • Njohuri bazë strukturore për të propozuar zgjidhje për krijimin e Radio Stacioneve Bazë (SRB)
  • Njohuri të impianteve elektrike te perdorura ne fushen e telekomunikacionit
  • Njohuri Autocad 2D
  • Njohuri te paketes Office
  • Njohuri programi Photoshop
  • Njohja e modelimit BIM duke përdorur software-in Revit është një element preferencial
  • Njohja e gjuhës italiane është element preferencial

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar, dërgoni CV-në tuaj (CV e preferueshme në gjuhën angleze)  në [email protected]  me subjekt : Projektues Stazioni Radio Base (SRB) 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
DBA PRO ALBANIA SHPK

DBA GROUP è una holding indipendente specializzata nell’erogazione di servizi di  Consulenza ,  Architettura ,  Ingegneria ,  Project Management  e  soluzioni ICT  focalizzati sulla gestione del ciclo di vita di opere e infrastrutture mission-critical

www.dbagroup.it