Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 19-10-2022 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punetor Fabrike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

F&M REKLAMA KËRKON TË PUNËSOJË PUNËTOR/E PËR PROCESE TË NDRYSHME NË PRODHIM (printime, prerje letre dhe adezivash,asemblim etj)

Mund të jesh pjesë e kompanisë edhe nëse nuk ke patur eksperienca të meparshme pune në këtë fushë, por nuk të mungon dëshira dhe pasoni për të mësuar gjëra të reja.

Kërkesat:

  • Mosha 20-35 vjec;
  • Të ketë përfunduar arsimin e mesem;
  • Të jetë i/e hapur për të mësuar gjëra të reja;
  • Të jetë bashkëpunues/e;

Fabrika ndodhet vetëm 6km nga Qëndra e Tiranës, sapo kalon Kombinatin.

Nëse jeni të interesuara, ju lutem kontaktoni në numrin e telefonit +355 672005985 ose dergoni CV-në tuaj në adresën e e-mailit [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
F&M Reklama

F&M Reklama me një eksperiencë 15 vjeçare në tregun e reklamave në Shqipëri, ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime digitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promoc...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Adresa 1: Showroom FM Reklama, pranë shkollës "Vasil Shanto", Tiranë. Adresa 2: Fabrika dhe Zyrat Qëndrore, Rr. Prush, Vaqarr, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0676042013

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".