Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75925

Punonjës/e Marketi / Turni i Tretë

Tirane, Shqipëri 15-04-2023 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

15-04-2023

---

---


Përshkrimi

Big Market eshte rrjeti me I madh I supermarketeve shqiptare I cili ka filluar aktivitetin si një market i vetëm në qendër të Tiranës dhe tashmë është zgjeruar në një rrjet të tërë. Big Market kërkon të punësojë Punonjës/e Marketi per turnin e 3-të.


Detyrat

 • Ёshtë përgjegjës për mbajtjen në rregull të marketit dhe dhe zbatimit te detyrave te lena nga menaxheri gjatë turnit të tij.
 • Merret me menaxhimin e problematikave që ndodhin gjatë turnit dhe merr masa për to.
 • Mban përgjegjësi për mbylljen e arkës, kontrollin e gjendjes se saj.
 • Raporton para menaxherit të marketit dhe vepron në përputhje me direktivat e dhëna nga administratori apo menaxhimi.

Kualifikimet

 • Arsimi i mesëm (i larti nuk është kusht i domosdoshëm).
 • Eksperienca e mëparshme në pozicione të ngjashme përbën avantazh.
 • Aftësi shume të mira komunikuese.
 • Të jetë korrekt dhe i disiplinuar në zbatim të kodit të Sjelljes së Kompanisë.
 • Të ketë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës.
 • Të karakterizohen nga ndershmëria, integriteti dhe korrektësia.
 • Të jetë i gatshëm për të punuar turni i 3-të.

Shënime


Të gjithë të interesuarit të dërgojnë cv-në e tyre në adresën e emailit  [email protected]  ose te kontaktojne ne numrin e tel: +35569 702 6834
Adresa: Qendër ( 9-katshet)


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Big Market

Big Market eshte rrjeti me I madh I supermarketeve shqiptare I cili ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2000 si një market i vetëm në qendër të Tiranës, biznes i cili më pas u rrit në mënyrë të suksesshme, e u zgjerua në një rrjet të tërë.

Aktualisht Lideri i Supermarketeve numëron 20 aksionerë nga e gjithë Shqipëria. Mbi 1300 puntorë, 100 Supermarkete dhe 4 Hipermarkete në të gjithë Shqipërinë dhe vazhdon të rritet në mënyrë të suksesshme.

Big Market, është frut i një pune të përditshme e të palodhur të të gjithë stafit me furnitorët dhe klientët.

Në supermarketet Big Market tashme tregtohen më shumë se 30.000 artikuj ekskluziv që plotësojnë më së miri të gjitha nevojat e çdo familjeje.
Ofrimi i produkteve të standarteve të larta ndërkombëtare si: HACCP, SGS ISO 9001:2000, BRC, IFS, Jo OMG etj., tregon për kujdesin që Big Market tregon për cilësinë dhe sigurinë e çdo produkti sepse nevojat dhe siguria e klientëve vijnë para çdo gjëje dhe për këtë me meritë të plotë Big Market ka merituar vlerësimin si “Kompania Lider me produkte cilësore në fushën e marketeve shqiptare” ku mori “Çmimin e Konsumatorit” CCI AWARD 2015 të dhënë nga Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë.

Qëllimi është që t’ju ofrojmë klientëve tanë raportin më të mirë Çmim – Cilësi që Rrjeti Big Market ofron ne tregun shqiptar duke e bërë një markë të mirënjohur dhe të dashur për familjet shqiptare.

Qëllimi ynë është që t’ju ofrojmë klientëve tanë shijen shqiptare, ballkanase dhe europiane me cilesinë më të lartë dhe çmimin më të ulët, artikuj gjithmonë të rinj, me një zgjedhje të kuruar e me vlera e shumë-llojshmëri pa fund.

Prej këtu rrjedh dhe sllogani : Big Market di çfarë zgjedh”.


INFORMACIONE KONTAKTI