Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Big Market

Big Market eshte rrjeti me I madh I supermarketeve shqiptare I cili ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2000 si një market i vetëm në qendër të Tiranës, biznes i cili më pas u rrit në mënyrë të suksesshme, e u zgjerua në një rrjet të tërë.

Aktualisht Lideri i Supermarketeve numëron 20 aksionerë nga e gjithë Shqipëria. Mbi 1300 puntorë, 100 Supermarkete dhe 4 Hipermarkete në të gjithë Shqipërinë dhe vazhdon të rritet në...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr "Myslym Shyri", Nr. 00 Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Elbasan, Shqipëri 18-06-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Punonjese Banaku Elbasan

Detyrat

Bën sistemimin e mallit nëpër rafte apo frigoriferë.
•Kujdeset që çdo artikull i raftit dhe I banakut frigoriferik të jetë i pajisur me çmimin përkatës dhe i mirë trajtuar sipas kërkesave të përcaktuara nga AKU dhe ISHSHP.
•Kontrollon produktet për skadencat dhe i raporton ato tek përgjegjësi, menaxheri apo financieri.
•Kujdeset që produktet të peshohen dhe ti paketohen klientëve në mënyrën e duhur.
•Kontrollon, evidenton dhe vendos përkthimet në shqip të produkteve që nuk e kanë atë.
•Kujdeset për plotësimin e nevojave të klientëve.
•Mban shënim kërkesat e paplotësuara të klientëve.
•Mban pastër marketin, frigoriferët dhe raftet.
•Kujdeset për mirëmbajtjen e produkteve dhe mirorganizim e tyre.
•Njeh produktet dhe i promovon ato tek klienti.

Kualifikimet

Arsimi i mesem (i larti nuk eshte kusht i domosdoshem).
•Mosha nga 30-45 vjec. 
•Eksperienca e meparshme ne pozicione te ngjashme perben avantazh.
•Aftësi shume të mira komunikuese 
•Të jete korrekt dhe i/e disiplinuar në zbatim te kodit te Sjelljes se Kompanise.
•Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
•Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
•Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

-Te gjithe te interesuarit duhet te dergojne CV ne email: [email protected] ;
 - Te percaktojne pozicionin e punes  dhe vendndodhjen e subjektit  per te cilin aplikojne.
- Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do te njoftohen per interviste.

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi I Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".